O nás

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkáchnašeho penzionu Jasoň.

Penzion Jasoň je situován v příjemném prostředí vesničky Velké Přílepy, která leží přibližně 12 kilometrů od centra Prahy. V našem penzionu jsou připraveny čtyři pokoje, včetně dvou apartmánů, které poskytnou příjemné zázemí rodinám s dětmi i párům na odpočinkové dovolené. Součástí penzionu je lobby bar, vlastní profesionálně vybavená posilovna a tenisový kurt s tenisovou školou.

Vybavení a služby - Penzion Jasoň

  • Řidiči ocení možnost parkování zdarma přímo u objektu.
  • Naši návštěvníci mají k dispozici bezdrátové připojení k internetu v ceně.
  • Samozřejmostí je televize se satelitním příjmem na pokoji zdarma.
  • Domácí mazlíčky bohužel neubytováváme.

Ubytování a služby - Penzion Jasoň

V Penzionu Jasoň nabízíme ubytování ve čtyřech útulně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 15 lůžek. K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje, jeden třípokojový apartmán pro 5 osob a jeden třípokojový apartmán s balkonem pro 6 osob. Každý z našich pokojů je vybaven pohodlným nábytkem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Stravování - Penzion Jasoň

Součástí penzionu je lobby bar s celodenním provozem i společná plně vybavená kuchyňka, kterou hosté mohou využít pro přípravu vlastních pokrmů. K dalšímu stravování a příjemnému posezení poslouží některá z okolních restaurací.

Dopravní přístupnost - Penzion Jasoň

Penzion je snadno dostupný vlastním vozem.

Okolí - Penzion Jasoň

Obec Velké Přílepy se nachází v okrese Praha-západ, přibližně 12 kilometrů od Prahy. Obcí prochází oblíbená turistická stezka z Roztok do Okoře. Praha, která je dobře dostupná autem i MHD, nabízí řadu možností vyžití. Můžete zde navštívit zoologickou zahradu, některý z místních aquaparků či se věnovat prohlídce oblíbených pražských památek.

Kontakt

Penzion Jasoň
Dvořákova 238
Velké Přílepy
252 64

Otevřeno denně od 9:00 do 22:00

 

E-mail: jason@jason-penzion.cz

Tel.: 606 692 783

Tel.: 220 930 516

Nabízíme